Türkçe English
HAKKIMIZDA

 “Yıldırım Ticaret Tekstil Makineleri Yedek Parça Sanayi Ltd. Şti ” 1982 yılında bugün onursal başkanımız olan Burhanettin BAYRAKTAR tarafından; İstanbul, Karaköy-Perşembepazarı’nda “Yıldırım Ticaret” olarak ticaret faaliyetine başlamıştır. Tekstil makine sektörüne, yüksek kalitede yedek parça temin etmek ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ilkesini misyon edinen “Yıldırım Ticaret”, 1996 yılında Çorlu’da da bir şube açarak limited şirket olmuş ve bugünkü adını almıştır.

Satış haricinde, müşteri talebi odaklı üretim vizyonu ile de 1999 yılında kendi ürettiği mallarla bu piyasada boy göstermeye başlamıştır. Böylelikle, satış sonrası memnuniyet çerçevesinde bir adım daha ileriye gidilmiştir. 2005 yılında, ülke pazarına ithal ettiği ürünleri de sunan Yıldırım Ticaret, hızla büyüyen iç pazarı yanı sıra, 2013 yılında yurtdışı pazarında (Mısır, İran, Tunus, Özbekistan ve Bulgaristan) da varlığını göstermeye başlamış ve ülke sermayemize büyük ölçüde katkıda bulunmuştur.

2011 yılından bu yana, Marmaracık Ergene de bulunan Yıldırım Ticaret, buradaki tesislerinde hem üretim hem de ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Otuz yılı aşkın süredir oluşturduğu kalite ve güven politikasıyla; siparişten üretime, üretimden sevkiyata, sevkiyattan müşteri memnuniyetine kadar, bu zincirin tüm halkalarını tamamlamayı görev bilmiştir. “Alıcıya yarar sağlamayan bir satış, satıcıya zarar getirir.” Felsefesini özümsemiş ve bunu satış ahlakının bir numaralı kuralı olarak benimsemiş, “ Yıldırım Ticaret “ ailesi, siz değerli müşterilerimize amatör ruhlu profesyoneller olarak; kalitemizden ödün vermeden, bize duyduğunuz güvenle, daha uzun yıllar sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

Geri
Önceki
Sonraki